Kronika klubu

Tenisový turnaj DŘEVÁCI

1. místo
Konstantin Mikolajek a Radek Šašek
2. místo
Dita a Standa Bytnarovi

Turnaj osobností 27.1.202

V Hotelu zámek BERCHTOLD  a jeho sport centru s pořád něco děje. Sobota 22.1.2022 byl letos první turnaj dětí v tenise.
Vyhrál František Kubice, miniturnaj ve st. tenise Jan Růžička.
Vítězům gratulujeme a těšíme na další sportovní výkony!

Turnaj Tempo Praha

Honzík Rúžička vybojoval nádherné druhé místo na turnaji starších žáků v areálu tenisového klubu Tempo Praha. Honzíkovi patří velké poděkování nejen za tento turnaj, ale hlavně za vzornou reprezentaci našeho klubu po celou letošní sezónu.

Poslední turnaj letní sezóny

Náš poslední turnaj letošního léta vyhráli Standa Mareš s Víťou Hofmanem. Na druhém místě skončili překvapivě Franta Lerch s Jiřinkou a třetí místo patří týmu MYKI ( Mydlo – Kinská ) .

Turnaj ve čtyřhře týmů 22.8.2020

Další letní turnaj ve čtyřhře vyhráli tentokrát po výborném výkonu Dušan Fialka a Mára Polanecký. Na druhém místě skončil pár Ludva Marek a Standa Mareš a třetí místo obsadili Standa Bytnar a Roman Trmal..

Turnaj ve čtyřhře 11.7.2020

Sobotní turnaj, který narušilo špatné počasí, se přece jen vydařil. Dopolední program jsme při deštivém počasí vyplnili turnajem ve stolním tenise,kterého se zúčastnil i Karol Dobiáš a Tonda Panenka.Vítězství vybojovali Jirka Cettl s Vaškem Růžičkou. Odpoledne se počasí umoudřilo a mohli jsme odehrát hlavni tenisový turnaj. Vítězem se stala dvojice Jindra Schenk a Petr Souček, která porazila ve vyrovnaném utkání Vaška Růžičku a Martina Rajtoru. Třetí místo obsadili Víťa Hofman a Standa Mareš po vítězném zápase proti Radce Kočové a Jardovi Pohůnkovi. Velký dík patří sponzorům turnaje vinařství Krejčiřík a pivovar Beránek, kteří věnovali nádherné turnajové ceny.

Umístění našich závodních mužstev

O víkendu 27. a 28.6. se hrála poslední mistrovská utkání, která rozhodla o postavení mužstev v konečné tabulce. Družstvo Babytenisu vyhrálo všechna svá utkání a vyhrálo svoji skupinu a postoupilo do kvalifikačního utkání o postup na mistrovství republiky. Mladší žáci skončili na pátém místě, když svoje poslední utkání vyhráli 5-4 proti silnému soupeři z Modletic (Tenis Wilson centrum). Starší žáci skončili druzí, když prohráli rozhodující utkání o postup velmi těsně 5-4 proti OÁZE Říčany, když rozhodující zápas ve čtyřhře musel rozhodnout ve třetí sadě supertiebreak, ve kterém Matěj Bezstarosti a David Růžička velmi těsně prohráli.Družstvo dorostu skončilo na šestém místě po porážce 7-2 proti LTC Kolín. Celkově odvedla všechna družstva výborné výkony, za které patří všem hráčům velké poděkování.

Družstvo starších žáků

Kvůli špatnému počasí bylo o víkendu zrušeno utkání starších žáků v Benešově.V pondělí to už počasí dovolilo utkání dohrát a naše družstvo vyhrálo 7-2 a postoupilo do finále o postup do druhé nejvyšší soutěže. Rozhodující zápas budeme hrát v sobotu proti OÁZE Říčany na jejich kurtech.

Mistrovská utkání 20.-21.6.2020

Kvůli špatnému počasí musela být sobotní utkání Babytenisu a starších žáků odložena. V neděli se už hrálo a pro nás velmi úspěšně. Mladší žáci vyhráli těžké utkání proti Benátkám nad Jizerou v poměru 7-2 a zajistili si setrvání ve druhé třídě, což je velký úspěch. Mužstvo dorostu hrálo ve Voticích, kde se nám v posledních letech nedařilo a často jsme velmi těsně prohrávali. Tentokrát jsme vyhráli 9-0. Výsledek velmi jasný, ale pět utkání bylo velmi vyrovnaných a bojovných a pro nás se šťastným koncem.

Tenisový turnaj VIP osobností 13.6.2020

V sobotu se odehrál na Sport centrum Na zámečku tenisový turnaj VIP osobností!
Gratulujeme vítězům a děkujeme všem za krásný tenis a krásnou hru!

Turnaj se uskutečnil za podpory:

Alkom Security, a.s.
https://www.viposobnosti.cz
European Institute of Business and Public Education

archiv VIPosobnosti.czMistrovská utkání 13.-14.6 2020

O víkendu se hrálo pouze jedno soutěžní utkání. Ke svému domácímu zápasu nastoupilo družstvo Baby tenisu proti silnému soupeři Oázy Říčany. Po tuhém boji byl konečný stav na zápasy 5-5 a musel rozhodnout poměr vyhraných gamů a úspěšnější byl náš tým, který zaslouží obrovskou gratulaci.

Mistrovská utkání 6.-7.6.2020

O víkendu hrála naše čtyři mužstva první letošní mistrovská utkání. Družstvo Babytenisu vyhrálo proti Radošovicím 8-1 ( čtyři naši hráči hráli svá první mistrovská utkání ). Družstvo mladších žáků prohrálo velmi těžké utkání v Kolíně 6-3. Starší žáci porazili Radošovice po velmi dobrém výkonu 9-0 a družstvo dorostu prohrálo napínavý zápas proti Benešovu 5-4, když rozhodující zápas ve čtyřhře musela rozhodnout za stavu 1-1 na sety zkrácená hra, kde naši hráči prohráli velmi těsně 16-14.

Tenisový turnaj týmů 30.5.2020


V sobotu 30.5. jsme uspořádali první turnaj týmů ve čtyřhře. Byl to velmi vyrovnaný turnaj a o vítězi rozhodlo opravdu jen pár bodů. Vítězství ve finále ubojoval po velmi těžkém boji tým ve složení Schenk,Souček,Růžička, kteří ve finále porazili dvojici Fialka,Polanecký. Třetí místo obsadili Janoud a Šrejma.

Tenisový turnaj 16.5.2020

V sobotu 16.5. jsme uspořádali na začátek letní sezóny tenisový turnaj ve čtyřhře. Turnaje se zúčastnilo 12 dvojic a vítězství vybojoval Pavel Bezstarosti s panem Ševčíkem, kteří porazili ve finále Petra Rychlého se synem Péťou. Třetí místo vybojovali Standa Mareš s Víťou Hofmanem.

II.Berchtold cup

V sobotu 22.2.2020 se konal druhý turnaj Berchtold cupu v letošní halové sezóně. Turnaje se zúčastnilo 23 hráčů naší tenisové školy, kteří byli rozděleni do tří kategoriii. Nejmladší kategorii vyhrál Jenda Blecha,druhá byla Kačenka Čížková a třetí Agáta Mahďáková. Prostřední kategorii vyhrál ve finále David Růžička nad Kájou Kapalovou a třetí místa obsadili Fíla Svoboda a Fíla Kumsta. Nejstarší kategorii vyhrál Mára Svoboda, druhé místo obsadila Barunka Kapalová a třetí byli shodně Martin Heřman a Šíma Budský.

Žízniví dubáci na Sportcentru

V pátek 21.2.2020 se uskutečnil první koncert Kunické country kapely na Sportcentru. Koncerty se budou opakovat několikrát za rok.

Družstva 2020

V roce 2020 nás budou reprezentovat družstva ve čtyřech kategorií. Babytenis. mladší žáci,starší žáci a dorost. Všem přejeme mnoho úspěchů v novém soutěžním ročníku.

Turnaj Babytenis 15.2.2020

Turnaj nejmladší kategorie naší tenisové školy vyhrála Daniela Budská,která ve finále porazila Sabinu Broučkovou,třetí místo obsadila Klárka Kličková,která po velkém boji porazila Lukáše Lamberta.

Turnaj rodičů a dětí 8.2.2020

První místo na turnaji rodičů a dětí obsadili Matěj a Pavel Bezstarosti, na druhém místě byli Barunka a Standa Bytnarovi a třetí místo vybojovali Adélka a Standa Bytnarovi. Turnaje se zúčastnilo deset párů a k vidění byl opravdu skvělý tenis.

Senior park

Naše spolupráce s místním Senior parkem je velmi úspěšná. Každý první týden v měsíci pořádáme pro klienty Senior parku bezplatné kurzy.

Dřeváci 18.1.2020

Novoroční turnaj v bílém s dřevěnými raketami.

V sobotu 18. ledna se konal již čtvrtý novoroční turnaj se dřevěnými raketami. První místo obsadila dvojice Pavel Klička a Jirka David.