Kronika klubu

II.Berchtold cup

V sobotu 22.2.2020 se konal druhý turnaj Berchtold cupu v letošní halové sezóně. Turnaje se zúčastnilo 23 hráčů naší tenisové školy, kteří byli rozděleni do tří kategoriii. Nejmladší kategorii vyhrál Jenda Blecha,druhá byla Kačenka Čížková a třetí Agáta Mahďáková. Prostřední kategorii vyhrál ve finále David Růžička nad Kájou Kapalovou a třetí místa obsadili Fíla Svoboda a Fíla Kumsta. Nejstarší kategorii vyhrál Mára Svoboda, druhé místo obsadila Barunka Kapalová a třetí byli shodně Martin Heřman a Šíma Budský.

Žízniví dubáci na Sportcentru

V pátek 21.2.2020 se uskutečnil první koncert Kunické country kapely na Sportcentru. Koncerty se budou opakovat několikrát za rok.

Družstva 2020

V roce 2020 nás budou reprezentovat družstva ve čtyřech kategorií. Babytenis. mladší žáci,starší žáci a dorost. Všem přejeme mnoho úspěchů v novém soutěžním ročníku.

Turnaj Babytenis 15.2.2020

Turnaj nejmladší kategorie naší tenisové školy vyhrála Daniela Budská,která ve finále porazila Sabinu Broučkovou,třetí místo obsadila Klárka Kličková,která po velkém boji porazila Lukáše Lamberta.

Turnaj rodičů a dětí 8.2.2020

První místo na turnaji rodičů a dětí obsadili Matěj a Pavel Bezstarosti, na druhém místě byli Barunka a Standa Bytnarovi a třetí místo vybojovali Adélka a Standa Bytnarovi. Turnaje se zúčastnilo deset párů a k vidění byl opravdu skvělý tenis.

Senior park

Naše spolupráce s místním Senior parkem je velmi úspěšná. Každý první týden v měsíci pořádáme pro klienty Senior parku bezplatné kurzy.

Dřeváci 18.1.2020

Novoroční turnaj v bílém s dřevěnými raketami.

V sobotu 18. ledna se konal již čtvrtý novoroční turnaj se dřevěnými raketami. První místo obsadila dvojice Pavel Klička a Jirka David.