Restaurace

Představujeme Vám naši exkluzivní zámeckou kuchyni a restauraci, která vám nabídne jedinečný gastronomický zážitek. Naše kuchyně je odborně vedená zkušeným týmem šéfkuchařů, kteří jsou oddaní kvalitě, tradici a kreativitě.

Naše filozofie spočívá v používání čerstvých a vybraných surovin, sledujeme sezónnost a tradiční techniky vaření, abychom Vám přinesli autentické a chutné pokrmy.

V naší restauraci si můžete vychutnat širokou škálu pokrmů, které jsou inspirovány nejen tradiční středoevropskou kuchyní, ale také moderními trendy. Naše menu je pečlivě sestavené a nabízí široký výběr pro každého, včetně vegetariánských a veganských možností.

Každý pokrm je připravován s láskou a pečlivostí, abychom Vám poskytli nezapomenutelný zážitek pro chuťové buňky. Kombinujeme tradiční recepty s novými přístupy a prezentujeme jídla s ohledem na jejich estetiku a prezentaci.

Naše zámecká restaurace také nabízí vynikající výběr vína, abychom dokonale doplnili vaše gastronomické zážitky. Spolupracujeme s českými vinaři a nabízíme široký sortiment vína z různých regionů a z celého světa.

Kromě toho vám naše zámecká kuchyně nabízí také možnost pořádání soukromých a firemních událostí. Můžete si vybrat z různých možností cateringových služeb a přizpůsobit je vašim potřebám a přání.

Těšíme se, že vás přivítáme v naší zámecké restauraci a poskytneme vám nezapomenutelný gastronomický zážitek plný chutí, vůní a pohodlí.

Restaurace disponuje kapacitou 40 míst, dále nabízí salónek s kapacitou 18 osob.
V teplých měsících má restaurace zahrádku na nádvoří zámku s kapacitou 40 míst.

OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURACE
LÉTO 2023
PONDĚLÍ – SOBOTA 11.30 – 22.00
NEDĚLE 11.30 – 20.00

Další možnost občerstvení na Sport centru u tenisových kurtů
(káva, limo, pizza, pochutiny)