Hotel

Vítejte v našem útulném a příjemném hotelu!

Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli skvělý pobyt plný pohodlí a vstřícného personálu.

Naše pokoje jsou útulné a moderně zařízené, abyste se cítili jako doma. Máme různé druhy pokojů, které splní vaše potřeby, ať už cestujete sami, ve dvojici nebo s rodinou. Každý pokoj je vybaven veškerým potřebným vybavením pro váš komfort.

Naše restaurace vám nabídne chutné jídlo, které je připravováno s láskou a z čerstvých surovin. Můžete si užít snídani, oběd nebo večeři v příjemném prostředí a ochutnat široký výběr lahodných pokrmů.

Abyste se mohli zrelaxovat a načerpat energii, máme pro vás wellness centrum, kde si můžete dopřát relaxační procedury a péči o tělo. Můžete si užít masáž, saunu nebo se jen ponořit do bazénu a odpočívat.

Náš přátelský personál je vždy připraven vám pomoci a zajistit, abyste se u nás cítili jako doma. Jsme tu pro vás každý den od 7:00 do 19:00 a rádi vám poskytneme veškeré informace a doporučení, abyste si mohli užít vaši návštěvu v plné míře.

Těšíme se na vaši návštěvu a budeme se snažit udělat vše pro to, abyste měli nezapomenutelný a příjemný pobyt u nás v hotelu.  • 30 moderních pokojů, 85 lůžek ve 3 budovách
  • Zámek – 16 pokojů
  • Garni Pohádka – 12 pokojů
  • 2 rodinné apartmány

Základní typy pokojů:
Zámecký, Komfortní, Standardní, Ekonomický a Apartmán

Pokoje jsou určené pro novomanželé, útulné rodinné pokoje s možností přistýlky, manažerské pokoje s kvalitním připojením wifi. Specialitou hotelu je pokoj vyzdobený slavným gólem Antonína Panenky s MS 1976 s krásným výhledem na celou zahradu.
Hotel je bezbariérový s výtahem a s pokojem pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Do vnitřních prostor zámku a garni domácí mazlíčci nesmi. Domácí mazlíčci mohou být jen v apartmanu ve vedlejší budově.